آب پاکی فرماندار روی دست مدیران: کمتر بهانه بیاورید!

شهر ایما – گروه جامعه: دومین جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی عصر امروز در حالی برگزار شد که میزبان مدیران ادارات و نهادهای مختلف شهرستان بروجرد بود تا گزارش عملکرد آنها طی روزهای اخیر ارائه شود.

دست خالی مدیران ادارات در ارائه راهکارها و اقداماتی برای جذب مسافران نوروزی و ارائه خدمات به آنها تا به آنجا بود که فرماندار بروجرد را به واکنش وادار کرد تا از تغافل برخی ادارات در این زمینه و بهانه کمبود اعتبار انتقاد کند.

کورانی فر با تاکید بر ساماندهی و آراستگی ورودی های شهر از متولیان خواست برای جذب گردشگر در مبادی ورودی جاذبه ایجاد کنند.

وی همچنین خواستار استقرار دائمی راهنمایان گردشگران در بناهای تاریخی این شهرستان شد و بر باز بودن دائمی تمامی بناها بدون استثنا و استقرار گروه های اجرای موسیقی و نمایش در ابنیه تاریخی تاکید کرد.

استفاده از ظرفیت شبکه های مجازی، رسانه های داخلی و رادیو بروجرد برای معرفی جاذبه های گردشگری بروجرد و نیز ساماندهی راه دسترسی به پل تاریخی قلعه حاتم از دیگر تاکیدات فرماندار بروجرد در این جلسه بود.

فرماندار البته پیشنهادی هم برای شهردار بروجرد داشت تا برای بازدید از جاذبه های گردشگری ایجاد شده در کرمانشاه و مشاهده اقدامات انجام شده سری به این شهر بزند.

الهام شاهدپور

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

*