پل رودکی تا انتهای امسال به بهره‌برداری می‌رسد

شهر ایما – گروه جامعه: شهردار بروجرد گفت: پل رودکی تا انتهای امسال با همکاری شهرداری بروجرد و استانداری لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

امیر جاوید پور در گفت‌وگو با خبرنگار شهر ایما با اشاره به آخرین پیگیری‌های انجام‌شده در خصوص تعیین وضعیت بهره‌برداری از پل شهدای دانش‌آموز ( پل رودکی) اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام‌شده با استاندار لرستان این پل تا انتهای امسال به اتمام رسیده و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در جلسه اخیر با استاندار لرستان قرار شد این پل که به یک مطالبه عمومی در بروجرد تبدیل‌شده به نتیجه برسد و بر این اساس مقرر شد اعتبار موردنیاز برای تکمیل این پل تأمین شود تا با کمک شهرداری بروجرد این پروژه به سرانجام برسد.

شهردار بروجرد از آغاز نهضت آسفالت معابر و خیابان‌های بروجرد از انتهای اردیبهشت‌ماه جاری خبر داد و بیان کرد: در صورت تأمین قیر موردنیاز به هر میزان معابر و خیابان‌های بروجرد آسفالت و بهسازی می‌شود.

وی نوارهای حفاری کشیده شده در سطح برخی خیابان‌ها را مربوط به اداره آب و فاضلاب اعلام کرد و گفت: این نوارها برای پروژه‌های آب و فاضلاب توسط این سازمان در برخی بخش‌های سطح شهر کشیده شده و به دلیل عدم ترمیم و اصلاح صحیح سبب ریزش در تعدادی از خیابان‌ها شده که برای اصلاح این نواقص تذکراتی به سازمان مربوطه داده‌شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

*