استقلال سوار بر تراکتور به فینال رفت

شهر ایما – سرویس خبر : دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی درحالی برگزار می شود که این بازی باید برنده داشته باشد و نیمه اول به سود استقلال تمام شد.
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایران به مصاف هم رفتند که این دومین رویارویی امیر قعله‌نویی با شاگردانش طی دو هفته گذشته و ‍‍پس از حضور دوباره قلعه‌نویی در استقلال است.

*ترکیب استقلال؛

با تصمیم پرویز مظلومی در بازی با تراکتورسازی سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرائر مگویان، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، سجاد شهباززاده و فرشید اسماعیلی برای استقلال به میدان می‌روند.

*ترکیب تراکتور؛

با تصمیم امیر قلعه نویی، ترکیب سرخ پوشان برابر استقلال شامل محمد رضا اخباری ، شجاع خلیل زاده ، محمد ایران پوریان ، خالدشفیعی ، کاردسو ، عشوری ، شاهین ثاقبی ، سروش رفیعی ، بختیار رحمانی ، سزار و سعید آقایی است.

*بازی راس ساعت ۱۴:۳۰ آغاز شد.

دقیقه حساس:
دقیقه ۸: سانتر خسرو حیدری را دفع ناقص اخباری همراه شد در ادامه به نظر می رسید شوت استقلالی ها به دست سعید آقایی برخورد کرده است اما داور صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

دقیقه ۱۲: امید ابراهیمی در داخل محوطه جریمه توپ توپ را از سینا عشوری دزدید و می رفت که با دروازه بان تک به تک شود اما داور روی عشوری خطا اعلام کرد.

دقیقه ۱۹: سانتر خسرو حیدری روی دروازه را جابر انصاری به آرامی به دستان اخباری فرستاد.

دقیقه ۲۳: سانتر زیبای سعید آقایی به ضربه آرام سروش رفیعی به سمت دروازه همراه شد.

دقیقه ۲۵: ضربه اوت خالد شفیعی می رفت که یک موقعیت خطرناک را برای تراکتورسازی ایجاد کند اما مدافعان استقلال توپ را دفع کردند و اجازه ندادند بازیکنان حریف ضربه اول را بزنند.

دقیقه ۳۴: اگوستو سزار در موقعیت تک به تک توپ را به آسمان کوبید.

دقیقه ۴۰: سانتر سروش رفیعی روی دروازه از دو قدمی دروازه به کاردوسو رسید و ضربه سر او را به زیبایی مهدی رحمتی دفع کرد.

دقیقه ۴۲: سروش رفیعی از سمت چپ توپ را به وسط زمین آورد و شوت بی دقتش با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: شوت سعید آقایی از ضربه آزاد با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: پاس به بیرون شهباززاده و شوت دیدنی فرشید اسماعیلی را اخباری به زیبایی دفع کرد و اجازه نداد دروازه تیمش برای بار دوم باز شود.

دقیقه ۴۸: پاس عمقی ایران‌پوریان با اشتباه هرائل مگویان سزار را در موقعیت تک به تک قرار داد اما رحمتی اجازه نداد تراکتور را به گل تساوی برساند.

دقیقه ۵۵: شاهین ثاقبی یک تنه مدافعان استقلال را به هم ریخت و با یک پاس در عرض آگوستو سزار را در موقعیت دروازه خالی قرار داد اما او با بی‌دقتی توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۵۹: پاس عرضی فوق‌العاده سروش رفیعی تنها یک نوک پا لازم داشت تا دروازه استقلال باز شود اما کاردوسو به توپ نرسید و دروازه مهدی رحمتی از یک خطر مهم نجات پیدا کرد.

دقیقه ۶۲: پاس عمقی استقلالی‌ها سجاد شهباززاده را در موقعیت تک به تک قرار داد و ضربه فنی با پای چپ او را اخباری با واکنشی فوق العاده محار کرد.

دقیقه ۷۲: سانتر خسرو حیدری را محسن کریمی با ضربه سری بی دقت به بیرون زد.

دقیقه ۷۶: جابر انصاری روی تکل شجاع خلیل زاده به زمین خورد اما داور صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

دقیقه ۸۴: سانتر بختیار رحمانی در شلوغی محوطه جریمه به سامان نریمان جهان رسید اما ضربه ضعیف او را مهدی رحمتی دفع کرد.

دقیقه ۸۵: توپ دزدی علیرضا رمضانی و پاس او به سجاد شهباززاده باعث شد که زننده دو گل استقلال جابر انصاری را در موقعیت تک به تک قرار بدهد اما اخباری جلوی گل سوم استقلال را گرفت. اما اخباری به زیبایی اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.

دقیقه ۸۷: امید ابراهیمی ضربه ای از پشت محوطه جریمه زد که توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

گل:

سانتر خسرو حیدری با قیچی زیبای حنیف همراه شد، سجاد شهباززاده در موقعیعت تک به تک قرار گرفت و او دروازه تراکتورسازی را باز کرد این دومین گل شهباززاده در دومین بازی متوالی برای استقلال است.

اوت دستی خالد شفیعی در یک رفت‌وبرگشت به خودش رسید، او با ضربه سر سزار را در موقعیت دروازه خالی قرار داد و او توپ را به زیر طاق دروازه حمتی چسباند.

تنها چند دقیقه بعد از گل مساوی تراکتورسازی استقلال روی اشتباه فاحش بختیار رحمانی و سعید آقایی سجاد شهباززاده را در سمت چپ صاحب توپ کرد او مدافع تراکتور را به زیبایی از پیش رو برداشت و با یک ضربه فنی دیدنی گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

ارسال دیدگاه

*