محبوب‌ترین چهره‌های بروجردی را بشناسید

شهر ایما – گروه جامعه : تا مدتها پیش برای چهره های معروف مهم بود که چقدر در رسانه های دیداری و شنیداری حضور پیدا کنند و به همان نسبت محبوبیت و شهرت بیشتری پیدا کنند . اما این روزها یکی از مهمترین شاخص های محبوبیت تعداد دنبال کننده های اینستاگرام است. اما چه کسی در بین بروجردی‌ها محبوب‌تر است؟

اینکه فاطمه گودرزی هنوز هم به روز است و در رقابت با جوان‌ترها محبوبیت بیشتری دارد بر کسی پوشیده نیست. کسی که اصالتا بروجردی است و خودش در تهران متولد شده است. این بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با ۸۰ هزار و ۶۰۰ دنبال کننده در جمع چهره‌های مطرح بروجرد پیشتاز است.

حسن رهنماییان متولد سال ۱۳۵۹ در بروجرد است این قهرمان فوق سنگین پرورش اندام چندی پیش از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرد .کسی که با ۶۲ هزار دنبال کننده محبوب‌ترین ورزشکار اینستاگرامی بروجردی هاست.

در جایگاه سوم این رده بندی باز هم یک ورزشکار اصالتا بروجردی قرار دارد . بوکسوری که برای اولین بار در لیگ حرفه‌ای بوکس حضور پیدا کرد و پدر و مادرش متولد بروجرد هستند. احسان روزبهانی با ۵۵ هزار و ۹۰۰ دنبال کننده نفر سوم است .

اما علی فروتن شاید یکی از محبوب‌ترین هایی است که در اینستاگرام صفحه شخصی ندارد و به همین دلیل فعالیت‌هایش را در صفحه مشترک گروه فیتیله منتشر می‌کند صفحه ای که با ۴۰ هزار مخاطب در این لیست چهارم است .

آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون هم از خیلی ها جلو تر است و ۳۳ هزار و ۲۰۰ دنبال کننده دارد، بازیگری توانمند که شاید هنوز به حقش در سینما نرسیده‌ است.

دیدگاه های وب سایت

 1. فتانه سالاری
  پاسخ دادن

  سلام. از افتخارهای فرهنگی بروجردو می خواستم بگم

  http://blog.ygoodarzi.com/?paged=3
  چند روزپیش به دعوت دوست نویسنده ام جناب الوندی رفتیم به دیدن تئاتر”دایی وانیا”از چخوف نازنین به کارگردانیِ اکبر زنجانپور عزیز. من که زیاد اهل تئاتر نیستم البته به خاطر گرفتاری ونه از سرِ بی رغبتی،ولی این رفتنمان به تئاترشهر خوشایند شد هم ازباب دیدار دوستان وهم تماشای هنرنمایی بازیگران. پیش از شروع، جناب مسافرآستانه وآشنای قدیمی حسین پارسایی را دیدیم واز کارو بارگذشته وحال گپ زدیم. حمید گودرزی ، بازیگر بروجردی وهمسرش هم رسیدند و بحث در حوزه ی تئاترچرخید و او ازعلاقمندی اش به حضور در عرصه بازیگری تئاتربه آقایان پارسایی و مسافر گفت و ماهم ازکار رسانه گفتیم و بحث به بروجرد رسید وگل انداختن این گفتگو درهوای علاقه ی بروجردی ها به شهرشان وباقی قضایا! بعدهم که “دایی وانیا” را دیدیم و خداحافظی.به ذهنم رسید چند بیت دیگر ازمثنوی بروجرد را که دربیست سالگی سروده ام دراینجا بگذارم ، بخشی ازاین شعر را درچند پُست قبلی گذاشته ام که بسیار مورد استقبال همشهریان قرار گرفت وبرای خوانش آن به چند پُست قبلی می توانید مراجعه کنید.
  آرزومندم که همشهریانی که ارباب قدرت و مُکنت هستند دست از سیاسی کاری بردارند وبه جدّ به آبادی افزونتر این شهر بیندیشند که می تواند باتوجه به ویژگی هایش ازجمله وسعت فراخ، هوای خوش، مرکزیت و..یکی از گزینه های پایتختی ایران باشد.
  بهشت شادی و دریای نوراست
  بروجرد از صفا “دارالسرور”است
  به نیکی درجهان پیچد طنین اش
  بروجرد است و فرهنگ بَرین اش
  ببین اسطوره های بی نشان را
  که “آرش”برگرفت اینجا کمان را
  حصارِکهنه ای دارد فرارو
  بروجردی که باشد “شهرِ بارو”
  بیا بنگر گلستانِ زمینی
  صفای “تختی”و اعیان نشینی!
  اگر روحی زتن آزاد داری
  بدان! جایی به “جون آباد ” داری!
  اگر از” سوزنی” گاهی گذشتی
  بزن کوبیده با دیزیِ مَشتی.. !
  صفای باغ و آیینه کجا شد؟
  بگو احساسِ دیرینه کجا شد؟
  تمامِ حاصلِ عمّه قمرتاج
  به دستِ بچه هایش گشت تاراج!
  بگو آن باغهای بی کران کو؟!
  زلال “تِیج” و شورِ ماهیان کو؟
  بگو فیلمِ درِپیتی کجا شد؟!
  تماشای “گرین سیتی” کجا شد؟!
  چرا ازبین مردم رخت بسته
  صفای مردمانِ “چال پسته”…؟!
  محرّم ،کُنجِ سقاخانه بنشین
  به هرکاشانه ای رنگِ عزا بین!
  ببین بی تابیِ روشن ضمیران
  شکوهِ عشق را در خرّه گیران!
  ببین که سکّه ی مهر است رایج
  بگیر از خانه ی” آقا ” حوائج
  اگرخواهی که تاثیرش بدانی
  ببر از خانه ی او استکانی…
  بیا تا لهجه ی بومی بجوییم
  کمی حرفِ بروجردی بگوییم…
  ………
  خزان ای کاش تابستان بگردد
  خدایا! شهرِما استان بگردد !
  دکتر یدالله گودرزی(شهاب)

ارسال دیدگاه

*