دکتر حافظی: سهم نیکوکاران در ساخت مدارس افزایش خواهد یافت

شهر ایما –  سرویس خبر: محمدرضا حافظی درهجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران افزود: درحالی که در تمامی کشورهای همسایه و حتی جهان جنگ و خون ریزی در جریان است در کشورمان در سایه امنیت و توسعه ، نهاد مقدس مدرسه سازی درحال پیشرفت است.

وی با بیان اینکه از عمر جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ۱۹ سال می گذرد، گفت: در ابتدا این مجمع خیرساز با حضور تعداد کمی از افراد دلسوز در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) شکل گرفت و درحال حاضر بیش از ۶۰۰ هزار خیر مدرسه ساز در داخل کشور و بیش از یک‌هزار خیر مدرسه ساز در خارج از کشور در امر مدرسه سازی فعالیت دارند.
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور تاکید کرد: در حال حاضر ۳۵ درصد مدارس کل کشور توسط خیرین مدرسه ساز احداث شده و امسال تلاش خواهیم کرد تا مشارکت مردم و خیرین را در امر مدرسه سازی به ۳۷ درصد برسانیم .
وی به دیدار جمعی از خیرین مدرسه ساز کشور با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور را یکی از پدیده های مقدسی دانست که بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شکل گرفت.
حافظی خاطرنشان کرد: جشنواره های خیرین مدرسه ساز کشور در تمامی استان ها درحال برگزاری است و تلاش خواهیم کرد دراین جشنواره ها مشارکت مردم را در امر مدرسه سازی افزایش دهیم .
هجدهیمن جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران امروز سه شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون رئیس جمهوری، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و جمع زیادی از خیرین مدرسه ساز از سراسرکشور در سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.

حافظی

حافظی

حافظی

حافظی

حافظی

حافظی

ارسال دیدگاه

*