ﺁﻗﺎﻱ ﮔﻮﺩﺭﺯﻱ ﻟﻂﻔﺎ ﻣﺮﺯ ﺧﻮﺩ ﺭا ﺭﻋﺎﻳﺖ ﻛﻨﻴﺪ

ﺷﻬﺮ اﻳﻤﺎ – ﺳﺮﻭﻳﺲ ﺧﺒﺮ : به دنبال انتشار پیام تند “عباس گودرزی” نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی علیه استاندار، “بهرام رشیدی‌نیا” مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان با انتشار پیامی، پاسخ وی را داد.

در این پیام با تیتر “جناب گودرزی، لطفاً مرز خود را رعایت کنید” آمده است:

برادر گرامی جناب آقای گودرزی، نماینده محترم مردم شریف و نجیب بروجرد در مجلس شورای اسلامی

اخیرا در مرقومه‌ای با بهانه قرار دادن انتصاب آقای کورانی‌فر به سمت فرماندار بروجرد، الفاظ بی‌ادبانه و سخیفی را خطاب به مدیریت ارشد استان روا داشته‌اید که عدم پاسخ به این ادبیات مبتذل؛ جفایی است به ساحت مقدس ادب و نزاکت!

جناب آقای گودرزی

۱- آیا قوانین مختلف مملکت و به ویژه قانون اساسی را خوانده‌اید؟ آیا مطلع هستید که قوه مقننه وظیفه قانون‌گذاری را بر عهده دارد و نمی‌تواند در انتصاب فرمانداران دخالت کند؟! آیا زحمت این را به خود داده‌اید که مفهوم تفکیک قوا را جویا شوید یا شاید خود را فراتر از قوا می‌دانید؟!

۲- گفته‌اید این نحوه‌ی انتصاب بدون نظر نمایندگان توهین است! آیا خاطره انتصاب خود را به سمت سرپرست میراث فرهنگی استان لرستان  فراموش کرده‌اید؟ در آن ایام هر دو نماینده خرم‌آباد و اغلب نمایندگان استان با این انتصاب مخالف بودند و به‌ رغم همه مخالفت‌ها و حتی بی‌میلی استاندار وقت(حبیب‌الله دهمرده)، با نظر و اصرار جریانی خاص از تهران انتصاب شما صورت گرفت. فراموش که نکرده‌اید؟!

۳- فرموده‌اید بابت عدم انتصاب فرمانداری بومی، به وزیر کشور تذکر داده‌اید و بزودی وی را استیضاح می‌کنید!

برادر نماینده! کاش حداقل نگاهی به آیین‌نامه مجلس می‌انداختید و یا از دیگر همکاران جویا می‌شدید که آیا می‌شود به این دلیل به وزیر تذکر داد یا خیر؟ استیضاح پیشکش!

۴- در یکی از بندهای سیاهه شما با القاب بی‌ادبانه‌ای استاندار را خطاب کرده‌اید.

آقای نماینده محترم! “بازی سیاسی” کار جناب‌عالی است که با کوبیدن بر طبل ناسیونالیسم بروجردی و غیر بروجردی؛ آب را گل‌آلود می‌کنید و به آسیاب دشمن می‌ریزید.

“غیر صادق” نیز شما هستید که مقاصد دیگری را برای مخالفت با فرمانداری فرد توانمند و با تجربه‌ای چون مهندس کورانی‌فر دارید و آن را به شکلی دیگر بیان می‌کنید.

در پایان با تعظیم در برابر فرهنگ و تمدن غنی و با عزت شهرستان بروجرد، رجاء واثق داریم که مردم این شهرستان این لحن بیان را زیبنده خود نمی‌دانند و تاریخ نشان داده است که بی‌حرمتی به بزرگان، بزرگی نمی‌آورد.

بهرام رشیدی‌نیا

ﺑﻪ ﻧﻘﻞ اﺯ ﻳﺎﻓﺘﻪ

دیدگاه های وب سایت

 1. صامتی
  پاسخ دادن

  کجا آقای گودرزی دخالت در انتصاب کرده؟؟؟؟؟؟؟
  ایشون مطالبه مردم مبنی بر استفاده از فرماندار بومی رو فریاد زدند که حرف همه مردم بروجرده…
  مگه قحط الرجاله که از کوهدشت آدم میارن میزارن؟؟؟؟؟
  درود بر شرف و صداقت عباس گودرزی
  تا آخر حمایتت میکنیم

  • سعید گودرزی
   پاسخ دادن

   چند نکته در خصوص مطلب منتسب به مدیر روابط عمومی استانداری لرستان در پاسخ به پیام انقلابی گودرزی، نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی…
   نکته اول اینکه ایشان گفته است طبق آیین نامه مجلس، نماینده نمی تواند برای چنین مواردی (اشاره به نصب فرد نامناسب به فرمانداری) به وزیر حتی تذکر بدهد، چه رسد به استیضاح!!
   از دیدن این سخن واقعا شاخ درآوردم. الان عصر ارتباطات است و هر کس به راحتی می تواند در چند ثانیه هر مطلبی را بخواهد فراهم نماید. تهیه قانون اساسی یا آیین نامه داخلی مجلس کار سختی نیست.
   اصل ۸۸ قانون اساسی:
   در هر مورد که‏ حداقل‏ یک‏ چهارم‏ کل‏ نمایندگان‏ مجلس‏
   شورای‏ اسلامی‏ از رئیس‏ جمهور و یا هر یک‏ از نمایندگان‏ از وزیر مسئول‏، درباره‏
   یکی‏ از وظایف‏ آنان‏ سوال‏ کنند، رئیس‏ جمهور یا وزیر موظف‏ است‏ در مجلس‏ حاضر
   شود و به‏ سوال‏ جواب‏ دهد و این‏ جواب‏ نباید در مورد رئیس‏ جمهور بیش‏ از یک‏
   ماه‏ و در مورد وزیر بیش‏ از ده‏ روز به‏ تأخیر افتاد مگر با عذر موجه‏ به‏ تشخیص‏
   مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏.
   اصل ۸۹ قانون اساسی:
   نمایندگان مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ می‏ توانند در مواردی‏ که‏ لازم‏ می‏ دانند
   هیأت‏ وزیران‏ یا هر یک‏ از وزراءء را استیضاح‏ کنند. استیضاح‏ وقتی‏ قابل‏ طرح‏
   در مجلس‏ است‏ که‏ با امضای‏ حداقل‏ ده‏ نفر از نمایندگان‏ به‏ مجلس‏ تقدیم‏ شود.
   هیأت‏ وزیران‏ یا وزیر مورد استیضاح‏ باید ظرف‏ مدت‏ ده‏ روز پس‏ از طرح‏ آن‏ در
   مجلس‏ حاضر شود و به‏ آن‏ پاسخ‏ گوید و از مجلس‏ رأی‏ اعتماد بخواهد.
   ماده ۲۰۸ آیین نامه داخلی مجلس:
   در کلیه مواردى که نماینده یا نمایندگان مطابق اصل هشتاد و هشتم قانون اساسى، از رئیس جمهور یا وزیر درباره یکى از وظایف آنان حق سؤال دارند، مى ‏توانند در خصوص موضوع مورد نظر به رئیس جمهور و وزیر مسؤول کتباً تذکر دهند.
   همان طور که ملاحظه شد، قوانین هیچ محدودیتی برای تذکر، سوال و استیضاح نماینده نسبت به وزرا و حتی رییس جمهور قایل نشده است، الا اینکه این موارد در حوزه مسؤولیت وزیر باشد.
   نصب فرماندار در حوزه مسؤولیت وزیر کشور است و وی ولو به نحو غیرمستقیم در آن نقش دارد، لذا اقدام حاج عباس گودرزی کاملا قانونی است.
   نکته بعد اینکه ظاهرا آقای رشیدی نیا درک درستی از تفکیک قوا ندارد. بله طبق اصل ۵۷ قانون اساسی سه قوه مستقل هستند، اما نه به این معنی که هیچ کاری با هم نداشته باشند و هر یک کار خود را انجام دهند. نماینده مجلس طبق اصل ۸۴ قانون اساسی:
   هر نماینده‏ در برابر تمام‏ ملت‏ مسئول‏ است‏ و حق‏ دارد در
   همه‏ مسائل‏ داخلی‏ و خارجی‏ کشور اظهار نظر نماید.
   بر این اساس چنین نیست که نماینده فقط می تواند قانونگذاری کند و دیگر حق هیچ کاری را ندارد.
   البته دیکتاتور مآبان چنین چیزی می خواهند و زود است ملت بیدار ایران در بهاری دیگر نقاب از چهره این گرگ های به ظاهر میش بردارد.
   در پایان ضمن ادای احترام به نماینده انقلابی، خدوم و مردمی شهرمان از خداوند توفیق ایشان را خواستارم. باشد که با پیگیری های مجدانه ایشان بار دیگر نسیم فرزانگی بر شهرمان وزیدن بگیرد.

 2. علیرضا
  پاسخ دادن

  وظیفه‌ی نمایندگان: تقنین و نظارت

  یکی از وظایف نمایندگان نظارت بر عملکرد دولت از طریق نظارت و اهرم‌های نظارتی (سوال و استیضاح و رای‌اعتماد) بر وزیران و رئیس جمهوره.
  حاج عباس هم در همین راستا و در راستای نظارت بر عملکرد دولت در حوزه‌ی انتخابیه وارد عمل شده و حرکتش کاملا در چارچوب وظایف نمایندگی و برآوردن حق ۴۷ هزار نفری که به ایشون رای دادن هست.
  آقای استاندار ای‌کاش بجای این حرف‌ها و فرافکنی‌ها در انتخاب کارگزارانتون کمی به نظر مردم بروجرد هم می‌اندیشیدید. حداقل به خاطر این که سال آینده مردم بروجرد به دولت مطبوعتون رای بدن!!!
  حاج عباس بدون مردم بروجرد با شمان! یک مجور تجمع در مقابل فرمانداری بگیر!!
  و البته حاج‌عباس عزیز، همونطور که تا الان اومدی، بیا و مدیریت و تدبیر کن و کاری کن که چنان پاسخی بگیرن که تا سال‌های سال حرمت مردم بروجرد رو زیر پا نگذارن و بدونن که حق ندارن با مردم بروجرد مثل منطقه‌ی اشغالی رفتار کنن.

 3. داریوش
  پاسخ دادن

  بی ربط هم نگفتن اقای گودرزی، یادتونه گیر دادید به حاج بهرام واسه ظریف، حالا ظریف چکار کرد؟؟؟ زحمت ۴۰ ساله ایران رو به باد داد

 4. وحید
  پاسخ دادن

  با سلام
  آقای استاندار چرا تمام مسئولان لرستان از شهر کوهدشت انتخاب میشوند؟
  آقای استاندار در بروجرد دخالت نکن که با واکنش سخت مردم بروجرد مواجه میشوی…
  فراموش نکن که بروجرد شهر فرهیختگان است و مردم بروجرد مردمی دانا و توانمند هستند.

 5. رضا
  پاسخ دادن

  این شما هستید که دنبال مقاصد دیگه تو بروجرد هستید نه عباس گودرزی. دارید میسوزید یکی پیدا شده بعد ۱۴سال که بروجرد بی صاحب بوده حالا میخواد حق بروجرد و بگیره….
  مردم همه یک صدا پشت حاج عباس هستند لازم باشه تجمع میکنیم پس مواظب حرف زدنتون با نماینده ما باشید
  همه میدانند که این انتصاب فقط بخاطر اینکه کورانی فر یک اصلاح طلب دو آتیشه هست صورت گرفته ازین دولت جز بازی سیاسی چیزی دیگه انتظار نمیرره یه مشت کاخ نشین هستن خودشو وزیر وزراش

 6. همشهری
  پاسخ دادن

  چندین بار صحبتهای آقای عباس گودرزی را خواندم تا ببینم چه الفاظ بی ادبانه ، مبتذل و سخیفی بکار برده اند چیزی ندیدم و ندیدم و نیافتم.
  کاش آقای رشیدی نیا خود نیز مقایسه ای بین صحبتهای خودشان و آقای گودرزی داشته باشند تا متوجه شوند که
  کدام کلام تند است و به دور از ادب.
  کاش قدری انتقاد پذیر باشیم.

 7. مهدی
  پاسخ دادن

  حاج عباس هر چه گفته حرف اکثریت مردم فهیم بروجرده محض اطلاع شما آقای رشیدی نیااااااا
  ضمنا از دولت روحانی به اصطلاح تدبیر و امید چی به بروجرد رسیده بجز بیکاری و رکودددددد
  مگه تو بروجرد قحط الرجاله که نیرو از کوهدشت میارن استان بروجرد رو سکوی پرتاب عوامل ضعیف و بی لیاقتی کرده که میخان سهمی از دولت داشته باشن.مگه یادتون رفته موقع معارفه حاج عباس بعنوان مدیر کل میراث فرهنگی استان مسئولین وقت و مردم خرم آباد چه بی حرمتی به مردم بروجرد کردن
  لطفا به خواست حاج عباس که خواسته اکثریت مردم بروجرده احترام بگذارید هر گونه بی حرمتی به حاج عباس بی حرمتی به مردم فهیم بروجرد ه
  وسلام

 8. حبیب
  پاسخ دادن

  مردم بروجرد خواهان این هستن که نخبگان بروجردی امورات شهر آیت اله بروجردی رو به دست بگیرن و این به هیچ وجه خواسته ی زیادی نیست ،وهمه یکصدا پشتیبانی خودمون از نماینده ولایی مون رو فریاد میزنیم،درود برحاج عباس نماینده ی شجاع
  وننگ بر ساکتین بی بصیرت

 9. طاها
  پاسخ دادن

  بد نیست استاندار محترم چند بار این سخن گوهر بار آقا رو در مورد انتقاد بخوانند
  انتقاد معنایش چیست؟ انتقاد اگر معنایش عیبجویی است، این نه چیز خوبی است، نه خیلی هنر زیادی می‌خواهد، نه خیلی اطّلاعات می‌خواهد؛ بلکه انسان با بی‌اطّلاعی، بهتر هم می‌تواند انتقاد کند؛ … نقد، یعنی عیارسنجی؛ یعنی یک چیز خوب را آدم ببیند که خوب است، یک چیز بد را ببیند که بد است. اگر این شد، آن وقت نقاط خوب را که دید، با نقاط بد جمع بندی می‌کند، آن‌گاه از جمع بندی باید دید چه حاصل می‌شود…
  اقای بازوند بزرگوار مردم بروجرد دیگه خسته شدن از این همه بی عدالتی.خسته شدن از اینکه جز استان لرستان به حساب نیومدن و شما همیشه حق شون رو نادیده گرفتید.
  فرماندار بومی حق مسلم ماست.

 10. سجاد چگنی
  پاسخ دادن

  سلام
  پاسخ به بند های شما :
  ۱_ نماینده هر شهر علاوه بر قانون گذاری و نظارت بر کار دولت وظیفه دارند مطالبات مردم شهر رو به مسئولان برسانند .
  ۲_ انتصاب فرماندار مربوط به شهره و مطالبه مردم هم انتصاب فرماندار بومی و آشنا با مسائل شهره و حاج عباس بر حسب وظیفه مطالبه مردم رو به اطلاع مسئولان رسوند حال اونکه انتصاب مدیرکل استانی مربوط به استانه و اگر شما و نماینده های محترمتون استان رو در یک شهر خلاصه میکنید (که در بحث تقسیمات بودجه استان هم هم این کار رو کردید ) که بحث جداست اما انتصاب حاج عباس به سمت استانیمطالبه خلاف این خواسته مردم یعنی بومی بودن مسئول نیست و اعتراضات نماینده های شما در اون برهه هم به دلایل شخصی بمطالبه مردم استان.
  ۳_ در قانون وقتی وزرای محترم مطالبات نمایندگان و درخواست ها رو پیگیری نکنند نماینده ها حق تذکر و در صورت اجماع حق استیضاح دارند .
  ادامه در کامت بعد.

 11. پیام
  پاسخ دادن

  حرف جناب آقای گودرزی حرف مردم بروجرد است
  بهتر است استانداری رفتارش را تغییر دهد
  شهر فرزانگان حیات خلوت کسی نیست
  لطفا علاوه بر فرماندار،معلمان غیر بروجردی،کارمندان غیر بروجردی را هم ببرید و به جای آنها فرصت های شغلی و بودجه و خاک ما را پس دهید

 12. حسینی گودرزی
  پاسخ دادن

  من یک سوال از استاندار دارم و یک سوال از رییس سازمان برنامه و بودجه لرستان
  ۱_ آقای استاندار جنابعالی که وظایف قانونی نمایندگان را متذکر میشوید چرا خودتان سالهاست بجای شهرداری خرم آباد دست به اقدامات عمرانی شهری زده اید و با صرف کل اعتبارات عمرانی استان و بدون کمترین توجهی به بقیه شهرستانها و مشکلاتشان میلیاردها تومان اعتبار را صرف کرده اید و اینکه میفرمایید انتصابات بر اساس شایستگی هاست یعنی یک نفر بروجردی در چندین سال گذشته شایسته فرماندار شدن حتی دورافتاده ترین شهر استان را هم نداشته بنظر میرسد برنامه ای حساب شده حداقل طی ۱۰ سال گذشته برای عقب نگهداشتن بروجرد و انزوایی تدریجی شهر کلید خورده که متاسفانه موفق بوده اید
  ۲- ریاست محترم سازمان مدیرت و برنامه ریزی استان آیا تا کنون به مبلغی که بعنوان ارزش افزوده بحساب بروجرد واریز میشود و مبلغی که به خرم آباد بعنوان شهر هم طراز میدهند دقت کرده اید یا خودتان را به آن راه میزنید تفاوت فاحش و از زمین تا آسمان است فقط ذره ای به فکر شب اول قبر باشید و به زن و بچه های گرسنه شهرداری که شش ماه است حقوق نگرفته اند و این بیعدالتی شما مسبب این بدبختی است فکر کنید

  • حمیدت
   پاسخ دادن

   گمان نکنم چون الان شهرداری حتی پول رفتگرش رو هم نداره و وضع کوچه ها و خیابانهای شهر خرم آباد افتضاحه

 13. سجاد چگنی
  پاسخ دادن

  ۴_ شما درخواست نیروی بومی رو ناسیونالیسم میدونید .
  شما همونایی هستید که مخالفان کاپیتولاسیون رو ناسیونالیسم میخوندن.
  کسمطالبهمدن نفت رو ناسیونالیسم میخوندمطالبهمطالبهمتاراجیودشون از تاراجی که از ملت ایران میشد سود میبردن.
  بازی سیاسی یعنی جلوی رو یک حرف میزنند و پشت سر منافع خودشون کور و کرشون میکنه.

 14. ناشناس
  پاسخ دادن

  درود برشرافت اقای گودرزی.تازمانی که جناح پرستی وقوم پرستی بین مسوولان استان هست نباید انتظارپیشرفت داشت.اقای استاندار بافامیل بازی ونشاندن دوستانتان برمسندی که اصلاتواناییش روندارن گامی بسیار مهمی درراستای عقب ماندگی بیشتراز گذشته استان برداشتید.ماجوانان ازشما ممنونیم که اینقدر به فکر نابودی هرچه بیشتر ماهستید.

 15. رضا
  پاسخ دادن

  به بند دوم دقت کرده اید؟آیا در زمان انتصاب آقای گودرزی در میراث فرهنگی وظیفه نماینده خرم آباد قانون گذاری نبود؟ ایشان به چه علت در این زمینه دخالت کردند و مخالف بودند؟
  چه طور به خرم آباد که میرسد جهت انتصاب یک مدیر کل نماینده اجازه اظهار نظر دارد، اما نماینده بروجرد نمیتواند برای فرماندار شهرش نظر داد!!!!!!!!
  اصلا مدیر کل چه ربطی به نماینده خرم آباد دارد؟؟؟
  استاندار لطف کند این نیروهای توانمندش را در منطقه محروم خودشان به کار گمارد.

 16. اشکان
  پاسخ دادن

  باتشکر از شهرایما
  من یه جوان تحصیلکرده بیکار بروجردی هستم
  وقتی به ادارات شهرم مراجعه میکنم برای استخدامی با کسانی مواجه میشم که از نظر تحصیلات و فرهنگ دارای سطح پایین تری هستند ولی نمیدانم چگونه در ادارات ما جا خوش کردند که امروز امثال من مجبور به مهاجرت از بروجرد هستیم

  ای کاش استاندار وارد بازی سیاسی نمیشد و خواسته ما مردم و خدمت رو با خوش کردن دل چند مسئول استانی عوض نمیکرد

 17. شهروند
  پاسخ دادن

  درود خدا بر کسانی که بعد از یک عمر حرف مردم رو از تلیبون فریاد زدن کارمند غیر بومی معلم غیر بومی آخه فرماندارم غیر بومی اونم یک کوهدشتی بیاد بشه فرمانداربروجرد آخه این ظلم نیست این ستم نیست،آقای استاندار لطفا جو سازی نکن ما همه پشت حاج عباسیم

 18. وحید ازتهران
  پاسخ دادن

  حق بااستاندار است نمایندهای بروجردبایدبرن ازنمایند های سیستان وبلوچستان یاد بگیرن نمایندگی را آقا دکتر شهریاری واقای ریگی

 19. احمد گودرزی
  پاسخ دادن

  منظور از بی حرمتی به بزرگانی که این گفته چیه …بازوند شده بزرگ ما…. یا این کوهدشتی الان بزرگ ماست …

 20. ناشناس
  پاسخ دادن

  اخه چرا باید یک شخص اصلاح طلب رو بیارن بزارن فرماندار بروجردی که دو نماینده اصولگرا دارد؟؟؟؟؟
  این چه استانداری هست که داریم؟؟؟؟
  اقای استاندار لطفا مرز خودتون رو رعایت کنید حاج عباس نماینده مردم بروجرده حرف حاج عباس حرف ماست.

 21. پیام
  پاسخ دادن

  جناب استاندار لطفا اگر شما دلسوز مردم استان و صادق هستید
  لطفا اسناد نحوه تقسیم بودجه استان را پخش کنید
  اسناد نحوه جذب نیرو در ادارات دولتی استان و درصد هر شهر را مشخص کنید(مشخص شود که کسانی که صادره از خرم آباد هستند یا محل تولد آنان خرم آباد است چند درصد مشاغل دولتی را در دست دارند)
  آقای بازوند لطفا توضیح دهید که به چه علت در مدریت کلان استان بروجرد نقش کمی دارد…..
  مردم بروجرد اگر مطالبه فرماندار بومی دارند به این علت است که میپندارند شاید فرماندار بومی در روند کنونی استان تغییر ایجاد کند…..

  امام صادق (ع) از عدالت به عنوان یکی از مواردی که مردم واقعاً به آن محتاج هستند یاد می‌کند:
  ثلاثه اشیاء یحتاج الناس طراً الیها: الأ من و العدل و الخصب: یعنی سه چیز است که مردم واقعاً به آن نیاز دارند و برای آنها ضروری است: ۱- امنیت ۲- عدالت ۳- وسعت و فراوانی. و پیامبر عظیم الشان اسلام نیز در خصوص اهمیت عدالت می‌فرمایند:عدل لساعه خیر من عباده سبعین سنه قیام لیلها و صیام نهارها:
  یک ساعت عدالت از هفتاد سال عبادتی که روزهای آن روزه و شبهای آن احیا داشته باشید بهتر است.

 22. امیدعلی
  پاسخ دادن

  هیچوقت یه نماینده شجاع که برای تبلیغات انتخاباتش از شام و نهار مهمونی استفاده نکرده, تو محله مستضعف نشین بروجرد زندگی میکنه, برادر دو شهیده, و مردم یک شهر بمعنای خالص کلمه پشتش هستند تهدید نکن جناب استاندار, ترس مال اوناییه که وامدار جریانات قدرت و ثروت هستند.

 23. حسین
  پاسخ دادن

  استان لرستان استانی که در آن نه مرز قانون و نه مرز اخلاق رعایت نمی شود و این ریشه تمام مشکلات استان در سطوح مختلف است _ احترام به خواست عمومی مردم احترام به بزرگان تمام آن مجموعه است که در بروجرد و در انتصاب فرماندار رعایت نشد

 24. ناشناس
  پاسخ دادن

  تنها راه حل این مشکل تجمع در مقابل فرمانداری هست
  فرماندار باید بدونه که مردم بروجرد خواب نیستند

 25. مهراب
  پاسخ دادن

  بروجرد شده مستعمره خرم اباد

  شهر را ویران و نابود کردند
  تمام استعدادهای بروجرد در چند سال گذشته بروجرد را ترک کرده و به سایر استانهای دیگر رفته اند

  تنها راه چاره شهر ما جدا شدن از لرستان است باید به یکی از استانهای بافرهنک همجوار بپیوندیم و از دست استان بی فرهنگ رهایی یابیم

  از فکر استان شدن فعلا درایید اگر به استانی مثل مرکزی ملحق شویم میتوانیم از بودجه انها برای عمران و ابادانی بروجرد استفاده کنیم

  لرستان یک ریال به عنوان بودجه عمرانی به بروجرد نمی دهد

  • حمیدت
   پاسخ دادن

   مطمئن باش اوضاعتون بدتر میشه چون اونا خیلی زرنگ هستن ،برید از ملایریها بپرسید در رابطه با مدیریت همدانی ها .سنگ سر جاش سنگینه .در ضمن فکر نکن که مهد تمدن و فرهنگیت همین بروجرد چند سالیست که از لحاظ امنیتی بسیار افت داشته….بهتره یه سفر به شهرهای دیگه استان بری تا خودت ببینی که چقدر از لحاظ فرهنگی پیشرفت داشتن

 26. مصطفی
  پاسخ دادن

  به اقای گوررزی ودیگر نمایندگان عزیز پیشنهاد میکنم بجای این مسایل کوچیک نظارت بر امول هییت مدیره امور اب استان داشته باشند چه در خرید اراضی وچه در ساخت وسازها

 27. میثم گ
  پاسخ دادن

  [Forwarded from کلب موذن کربلا(پرویز)]
  جنابان بهرام ﻧﮋاﺩ ورشیدی نیا سلام علیکم.به رسم ادب وفرهنگ غنی شهرمان…
  پیرامون توهینهاوتهمتهایتان لازم است مطالبی هرچندکوتاه به سمع ونظرتان برسد…

  اول اینکه حاج عباس رییس دفترهیچ نماینده یاوکیل ملتی نبوده اند.منبعتان راعوض کنید.البته نه منبع آب خانه را.منبع خبریتان را.
  ثانیا مگرقانون ووظایف نمایندگان رانمیدانیدونخوانده اید؟وکیل مردم درتمامی کارهای مربوط به عمرانی،ساختاری،زیرساخت،سرمایه وحمایت ازآن وخیلی دیگرکه مجال نیست اختیاردخالت مستقیم وغیرمستقیم دارد.
  انتخاب فرماندارهرشهرارتباط مستقیم با زندگی وشهرنشینی مردم آن شهردارد.مادونماینده حقوقی به خانه ملت فرستادیم تادرهمچین مواقعی برای اعتراض ،خیابان کشی نکنیم که برخلاف مصالح نظام است،ونمایندگانمان پی گیرشوند.
  نماینده دوم شهرمان که ازخواص سیاسی نظام هستنددربستربیماری هستند(به امیدشفای تمام مرضای شیعه)طبیعیست که تماما نماینده دیگرشهرازمنافع مردم وموکلینش دفاع کنند ،که بومی بودن فرماندارمان بدیهیترین حق مان است.که اگروکیل ماپیگیرنمیشدندآنوقت گله داشتیم ولی حالاتمام قدوتاجایی که به ارکان نظام برنخوردپشت این مرددلسوزمیایستیم.
  نکته بعدی:فراموش کردیدسال۹۲ازبین چندکاندید،وقتی آقای بازوندانتخاب شدندچقدر دربوق وکرنا کردید که فردی ازاین آب وخاک آمده ودرد لرستان رامیفهمدو لر است وهمزبانمان.خب چطور مال شما مال است مال بقیه بیت المال.
  ضمنا شماحدیث خواندید،من هم توجهتان رابه حدیثی ازرسول اکرم(‌ص)توجه میدهم که فرمودنداگرخاستیدکسی را رد کنید یا در حداوباشید یا بالاتر،که الان قطعا شما نه درحد نماینده مجلس هستید نه بالاتر،فقط به خاطراجراهای شبکه استانی دراستانداری پستی دارید،که البته فراموش نکنیددولت بعدی سیاستش فرق میکندآنوقت احتمالاباید بازهم به اجرای در شبکه استانی دلخوش باشید.
  اگردفترحاج عباس نامه داده بودیااعتراض میکردآنوقت شمامیتوانستیدجوابیه دهید.الان مخاطب مستقیم خودنماینده که استانداراست بایدپاسخ دهدنه شما.
  نکته آخر:گفته بودیدایشان نماینده دولت است،قبول ولی یادتان رفته استاندارکه هیچ خود وزیر هم با فقط وفقط ده امضای مثل حاج عباس گودرزی استیضاح میشود.پس بهتراست کمی قانون بخوانیدبه وظایف آشناباشید.
  ودرخاتمه اینکه تابه حال سکوت کرده ایم چون کسی نبود دردمان رافریادبزند ولی حالاکه بزرگ مردی پیداشده که سر منافعمان باکسی شوخی ندارد تاپای جان پشتش استاده ایم…
  بروجرد..شهرفرزانگان…حامیان حق….
  یاعلی مدد

 28. میثم گ
  پاسخ دادن

  همشهریان عزیز بروجردی همانطور که مستحضرید اکثر سیاسیون شهر وخواص یا سکوت کرده اند یا حمایت از فعل استاندار.
  فقط یک نفر دراین تاریکی چراغی برافروخته واکنون در شهر فرزانگان تنها مانده . در این دوروز به وضوح میشد احساس تنهایی را در چهر ه اش خواند اما با همان توکل قوی بخدا وشجاعت ستودنی .
  حال از دست مردم چه برمی آید زمانی که خواص جامعه منافع شخصی را برمنافع شهر ترجیح داده اند ؟؟؟ در فضای مجازی استان به شدت به عباس گودرزی حمله شده . وظیفه ی ماچیست .
  حداقل کاری که میتوانیم انجام دهیم حمایت از وکیل جوان وشجاعمان است . اونیز میتوانست بااستاندار کنار بیاید ودر ازای چندامتیاز شخصی سکوت کند.اما نکرد ونخواست. حالا نوبت مردم شهر استعدادهای درخشان است . چون فقط مردم مانده اند وبس. مردم باید در چهارچوب قانون ومصالح نظام به وکیل خود کمک کنند.مردم باید خواص بی بصیرت را مورد بازخواست قرار دهند که چرا سکوت کرده اید؟؟ چرا حمایت کرده اید؟؟ چرایکی به میخ میزنید یکی به نعل ؟؟ در ازای چه امتیازی؟؟؟
  والعاقبه للمتقین

 29. سردار
  پاسخ دادن

  با سلام خدمت استاندار محترم و عرض خسته نباشی به آقای رشیدی نیا مردان پر کار لرستان چرا همه چی را در چار چوب قانونن نگاه میکنید؟؟؟؟؟قانونن گفته بدون اطلاع نماینده مردم یه شهرستان فرماندار براشون انتخاب کنید؟؟؟؟؟؟؟؟آقای استاندار گرامی شمایی که دم از ادب میزنید چرا بی ادبی کردید ؟؟؟؟رسم ادب این بود خبر بدید .بعدشم هیشکی طبل نژادی نزده واقعا” در شهری که خود حضرت آقا به شهر فرهیختگان میشناسن کسی نبود که بشه فرماندار شهرستان هر چند همه ما میدونیم همه اینا هاااا بازی سیاسی اما آقای استاندار شما که ادای بسیار دارید باید اینو بفهمید که حقوق مردم نباید بازیچه سیاست بازی شما و یه عده ای از آقایونی که ادای سیاست مدارانو درمیارن .اون از آقای ضریفتون که هر چه مردم با مقاومت کردن رو با سرفرازی هر چه تموم تر به باد دادن مااشاالله کاری رو یه نفره انجام دادن که همه ای ارتش های دنیا هم جمع بشن نمیتون انجامش بدن یه تنه قلب ایران رو بتن ریخت و کشتش.بشینید تا دوره بعد حتما دولتتون رای بیاره و شما هم میشید استاندار و میشید…..این دور روز دنیا به هیشکی وفا نکرده که بخاطرش مردم رو نادیده میگیرید حالا هم اینقدر مرد باش بیا معذرت خواهی کن و عوضش کن یا بیا بگو به مردم بروجرد که این آقای کورانی این خاصیت ها رو داره این توانایی ها رو داره و از نماینده و مردمو فرهیخته بروجرد معذرت خواهی کن بابت این بی احترامی مردم رای دادن به یه نفر که بشه نمایندشون حق ندارن بفهمن چه خبر تو شهرشون؟؟؟؟؟؟؟؟ننگ بر تو باد اگه رسیدگی نکنی به این قضیه

 30. وحید ازتهران
  پاسخ دادن

  استاندار درهراستان استان حکم ریس جمهور آن شهررادارد و انتخاب فرماندار ازاختیارات استاندار است تاوقتی که تو لرستان وبروجرد مشکل این است که هروقت ریس جمهور اصلاح طلب است مابرعکس عمل مکنیم به اصولگرا ری میدیم وهر موقع اصولگرایان هستن به اصلاح طلبان ری میدیم پس بنابراین همیشه استان عقب‌نشینی می کند

 31. شناس
  پاسخ دادن

  این آقای رشیدی نیا که این همه قلم فرسایی کرده خودشون مطالعه ای در این مورد نداشتن یا حتا کسی رو که به این مسئله مطلع باشه پیدا نکردن تا اصول ۸۸ و ۸۹ قانون اساسی رو براشون تفهیم کنه و توضیح بده
  این “ناسیونالیسم بروجردی!” هم شده بهانه ای برای به کرسی نشوندن تفکرات قومیتی و اختلاف افکنی این آقا
  واقعن برای استاندار محترم لرستان متاسف که یه همچین مدیر روابط عمومی یا بهتر بگم مشاور جنگ دارن
  و در پایان بگم مردم بروجرد پشت سر نماینده محترم آقای گودرزی تمام قد وایسادن و کوتاه نمیان
  فرماندار جدید باید بروند

 32. حسین گودرزی
  پاسخ دادن

  بسمه تعالی.اینجانب به عنوان یک جوان بروجردی از وکیل خود پشتیبانی میکنم چراکه حرف حساب جواب ندارد.۴۷هزار انسان عاقل و بالغ به دور از تعصبات قومی و قبیله ای که صفت دوران اعراب جاهلیت است به آقای عباس گودرزی رای دادند و اینک تمام شهر بروجرد که طالب حق خود هستند حامی آقای گودرزی هستند .آقای گودرزی و تمام افراد بروجرد به دور از فکرهای بیهوده ی نزاع بروجرد و خرم آباد که ساخته شده افرادی جاهل است مطابق قانون حق خود را مطالبه میکنند و توهین هارا جواب خواهند داد.بهتر است بعضی ها نسبت به جاه ومقام حریص نباشند چرا که این خصلت انسان آزاده و مسلمان نیست .
  به امید ایران سرافراز.

 33. سید
  پاسخ دادن

  با سلام
  جناب اقای استاندار اصالتا بچه نهاوند است ونه لرستان .درضمن اکثراین گروهی که در استانداری مشغول هستند در دولت قبل (دهم) همگی در استان مرکزی واراک مسئولیت داشتند وبدرستی مشخص نیست که اصولگرا هستند یا اصلاح طلب .بلکه حزب باد هستند.اقای بازوند معاون عمرانی واقای کورانی فر مدیر کل حوزه استاندار واقای رستمیان مدیر حراست و اقای پورقاسمیان فرماندار اراک .حالا اقای کورانی فر که در زادگاه خود رای نیاورده واز دوستان اقای استاندار می باشد بدلیل نبودن جای خالی و بیکار نبودن فرماندار بروجرد شده است .اصولا اقای استاندار برای مدیریت بیشتر از دوستان استفاده می کند تا از شایسته سالاری .سابقه چندین ساله ایشان در اراک نیز موید همین است. واقعا بروجرو یک اصلاح طلب بومی متخصص ندارد که این بلا را سر این شهر می اورند .

 34. حسین
  پاسخ دادن

  بروجرد باید از استان لرستان جدا بشود و به یک استان بافرهنگ و متمدن بپیوندیم خرم اباد بروجرد را نابود و ویران کرده تمام شرکتها و کارخانه های بروجرد ورشکسته و کارکنان انها بیکار شده اند

  • حمیدت
   پاسخ دادن

   کارخانه ارج چند وقت پیش تعطیل شد حتما تقصیر ما بوده، تورم و رکود تقصیر ماست ،شب خوابتون نمیبره تقصیر ماست،…ای بابا یه کم کوتاه بیاید آخر دنیا که نشده …الان در شهر خرم آباد نمیتونی یه مدیر خرم آبادی پیدا کنی و تمامشون از شهرستانهای استان در ادارات و استانداری کار میکنن….حتی استاندار هم نهاوندیه….ولی هرگز اینجا کسی شعار بومی گرایی نداد ….اینجا پیش ما میتونید بگید با فرهنگیت ولی پیش اونا (اراک و همدان)کم فرهنگ محسوب میشید برادر.اونا خیلی از ما زرنگترن و مطمئن باش اگر زیر نظر همدان یا اراک بودید هرگز اینقدر پیشرفت نداشتید.یه نگاه به ملایر بنداز ببینم چی داره در مقابل بروجرد .هر چی بدبختی هست گردن ما نندازید.یه کم انصاف هم خوب چیزیه……

   • پیام
    پاسخ دادن

    پیش ما میتونید بگید با فرهنگید رو خدایی خوب اومدی…..
    قرهنگ یه مقوله نسبی نیست،یا داری یا……
    خدارو شکر ما داریم
    من به شما پیشنهاد میکنم یه سر ملایر بزن…..

   • سید
    پاسخ دادن

    با سلام دوست عزیز مطمئنا اگر بروجرد جز استانهای مرکزی ویا همدان بود وضع بدتر بود ولی در جایی که آب هست تیمم باطل است .یعنی در بروجرد یک نفر اصلاح طلب با تجربه متخصص وجود ندارد؟چراغی که خانه رواست به مسجد حرام است اولویت باید با مدیران بومی شهر باشه .خرم اباد چون مرکز استانه باید از تمام افراد استان استفاده کنه

   • علی از تهران
    پاسخ دادن

    چه بخواهی چه نخواهی متاسفانه طرحی هست به این ترتیب ساوه یا محلات و خمین از مرکزی جدا و به قم ملحق میشود و در عوض شهر وزین بروجرد به مرکزی الحاق می شود البته مرکزی از این استقبال می کند.و اندیمشک لر زبان به لرستان داده می شود.البته بروجردی ها این را پیشآمد بدی می دانند چرا که اراک درجایگاهی نیست که جکمیت بر بروجرد داشته باشد.

 35. کوهدشتی
  پاسخ دادن

  سلام خدمت مردم بافرهنگ ونجیب ونخبه پرور بروجرد من بچه کوهدشت هستم من هم به شما حق میدم فرماندار باید بومی بروجرد باشد ولی بازی سیاسی وپشت پرده اقای بروجردی با استاندار است ما مردم کوهدشت ۱۶ فرماندار و۲استاندار وخیلی مقامات سیاسی دیگه در کشور داریم وسال آینده رئیس جمهور هم کوهدشتی خواهد بود شما بزرگواران باید از نماینده بخواهید که با هم اتحاد داشته باشند خدا باور شما

 36. کیان
  پاسخ دادن

  درود بر شربت آقای گودرزی
  کلیه مسئولان باید بدانند که آقای گودرزی نماینده بروجرد و حرف ایشان حرف مردم بروجرد

 37. علی ازتهران
  پاسخ دادن

  بند ۲ را خوب توجه کنید اصلا اینا ذاتا با مسئولیت داشتن بروجردی ها مشکل دارند.خدایا فرجی
  آقای رشیدی تازه به دوران رسیده فراموش کردید که به سوار شدن به تاکسی سوار وانت می شدید. سوغات شهرتان گرز بود که اول شمشیر آباد می فروختند. حالا از ادبیات بازی کلمات حرف می زنید. بیش قاضیو ملق بازی؟

  • حمیدت
   پاسخ دادن

   تعجب میکنم که چطور در تهران زندگی میکنی و بعد ادبیات حرف زدنت اینست…..جالب اینجاست که اون سوغاتی ها رو (گرز) شما میخردید…..

   • پیام
    پاسخ دادن

    خدایی خیلی خوبه قبول داری که مکان زندگی آدمها روی فرهنگ اونا تاثیر میذاره
    این سوغاتی ها رو کی میخره مهم نیست،مهم اینه که سوغاتی کجاست….
    اصلا اسم محله ها خودش نشان گر همه چیز هست
    شمشیرآباد……
    پناه بر خدا…….
    یاد یه آیه از قرآن افتادم
    “وَعِبَادُ الرَّحْمَنِ الَّذِینَ یَمْشُونَ عَلَى الْأَرْضِ هَوْنًا وَإِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلَامًا”
    به مصداق این آیه من به شما سلام عرض میکنم

    • حمیدت
     پاسخ دادن

     خدمتتون عرض کنم که اون گرزها رو طایفه ای از کسانی میسازن که اصالتاً ایرانی نیستند و نادر شاه پس از فتح هندوستان عده زیادی از آنها رو بخاطر مهارتهایی که در موسیقی و صنایع چوبی داشتن به ایران آورد وگروهی از آنها در خرم آباد زندگی میکنن و فرهنگ و آداب و رسوم خود رو کاملا حفظ کرده اند .بیشتر برای نواختن ساز دوحول به عروسی ها دعوت میشن.صنایع دستی خود رو در گذشته در کنار جاده میفروختن مثل کمانچه ،یا گرز ،ستار ،کمان،،،،،ولی الان بیش از ده ساله که صاحب مغازه و فروشگاه هستن و برا خودشون درآمد دارن….این افراد در خرم آباد به نام لوطی یا (گورونی)میشناسن رنگ پوستشون تیره است و لهجشون با ما فرق داره……نکته بعدی اینکه ما این همه محله خوشنام داریم مثل کوی فلسطین قاضی آباد،کوی بسیجیان وکیو، شما گیر دادید شمشیر آباد!…..در ضمن مگر در قرآن نیامده که دیگران رو مسخره نکید و خودتان بالاتر از دیگران بالاتر ندانید،و عزیزترین انسانها نزد خداوند پرهیزگارترین آنهاست…..

     • رضا

      مگه میشه؟؟؟؟
      مگه داریم؟؟؟؟؟
      تو خرم آباد قبائل سیاه پوست نداشتیم که آدم هم اومد
      تازه اختلاف لهجه هم دارن…..
      این نکته خوبی بود
      تازه فهمیدیم همون گرز هم هنر خودتون نیست
      اگه میشه یه محبت تو چند تا از هنرهای خودتون رو نام ببر…
      راستی از مجله جزامی ها چه خبر؟؟؟؟؟

   • علی از تهران
    پاسخ دادن

    برادر خرم آبادی. بنده به خاطرچهالت ها و بی عدالتی ها در استان از بروجرد رفتم فوق لیسانس مهندسی دارم. شما در جایی فرمودید که الان خرم آباد خیلی تغییر کرده پیشرفت قابل توجه ای داشته .خوب الحمدالله. ولی بروجرد چی؟شهری که قدمت مسجد جامع آن هزارساله است.نشانه مدنیت است .البته شما هم آثار یاستانی دارید.اما قلعه دوازده برجی یک زندان بوده منار یک برج دیدبانی بوده .قدمت مسجدجامع خرم آباد چقدراست؟ ما با شما مشکلی نداریم اما خودت قضاوت کن بروجردی که اولین اداره آموزش وپرورش در غرب کشور داشته به نظر جنابعالی نسبت به شهرشما چقدر پیشرفت کرده؟

 38. مهسا
  پاسخ دادن

  ما چکار داریم که کی باشه مهم این که عملکرد خوبی داشته باشه مگه قبلیا چکار کردن ؟ شهردار بروجرد اقای دوایی فر چون عملکردش خوب بود بردنش دزفول و دزفولی ها بهش افتخار میکنن . بجا این حاشیه ها به فکر کسی باشن ک توانمند باشه هرچند من از فرماندار جدید شناختی ندارم

  • علی
   پاسخ دادن

   همینجوریش تو اداره ها و مدارس و نیروی انتظامی و …….پر شده غیر بروجردی…..
   وای به حال اینکه فرماندار هم از خودشون باشه
   دیگه از فردا سرازیر میشن
   بعد جوونای ما باید آواره تهران و کرج بشن
   واقعا این بی انصافیه…….
   مگه ما از بیت المال سهم نداریم؟؟؟؟
   بودجه استان فقط واسه خرم آباده؟؟؟؟
   اگه فرماندار بومی باشه اگه مسئولان بومی باشن حداقل اعتراض میکنن که کجای دنیا سد درست میکنن با بودجه ۱۰۰ هزار تومن
   کاش استانداری نرخ جذب در ادارات دولتی رو بیان کنه تا بفهمی تا جایی که جا داره خرم آبادی ها رو تو خرم آباد سر کار میبرن بعد که اونجا پر بشه میفرستن بروجرد
   حالا به خرم آباد کاری ندارم
   بحث من بی ادالتی در مورد بروجرده……

 39. Papert
  پاسخ دادن

  آقای گودرزی با داشتن لیسانس فیزیک میاد از تاریخ حرف میزنه،
  آقای گودرزی بهتره کمی به عملکرد خود در میراث فرهنگی لرستان نگاه کنه و درباره حیف و میل سرمایه های لرستان در زمان خودش حرف بزنه

 40. حمیدت
  پاسخ دادن

  آقا رضا ،ما لرها عادت به این داریم که مدام همدیگر رو مسخره کنیم و از این بابت من شما رو بخوبی درک میکنم …..و نکته بعدی اینکه لوطی ها در سراسر کشور پخش هستند و در بروجرد هم عده ای وجود دارند.همچنین پیش خودت فکر نکن خرم آباد همون شهر بیست سال پییشه بلکه بسیار پیشرف کرده ،از همه جهات فرهنگی و اقتصادی و گردشگری. بهترین آزاد راههای کشور رو داریم و صاحب دو پارک جنگلی بزرگ بعلاوه کلی جنگل و رودخانه،امسال جز هفت شهر برتر کشور در ضمینه گردشگری شدیم.خرم آباد هر هفته شاهد برگزاری کنسرت های بزرگ خوانندگان محبوب کشور است و مردم بخوبی استقبال میکنن.مگر نه اینکه تنها هنر بروجرد ورشو سازیست ،پس چرا ما رو کوچیک میکنی .؟!در ضمن ننویس مگه میشه و مگه داریم .برو در گوگل سرچ کن تا خودت ببینی….در داخل شهر خرم آباد هفت سراب بزرگ وجود دارد و شهر بر فراز کوهپایه ها ساخته شده وسط شهر رودخانه داریم و اطرافمان کوههای زیبا .بیا از نزدیک ببین که چقدر گردشگر داریم.اگر ما هنر نداشتیم این شهر اینطور آباد نمیشد..صنایع دستی خرم آباد عبارتند از گلیم بافی و جاجیم بافی ،نمد، لباسهای زیبای محلی ،و قال بافی ما خوانندگان معرفی داریم مثل فرج علپور ،رحمانپور و….که در خارج کشور کنسرت برگزار میکنن و هنرمندان دیگری در ضمینه خوانندگی….حالا حی دیگران رو مسخره کن تا بینم چی عایدت میشه…..

  • علی
   پاسخ دادن

   من فقط یه نکته میگم دوست عزیز راجع به هرچی که صحبت میکنید راجع به شخصیت ها صحبت نکنید
   چون کسانی که نام بردید نه هنری دارند و نه علمی…..
   وجود شخصیت هایی امثال اوستا، شهیدی،بحرالعلوم هاو….. مطمئن باشید موجب افتخار جناب آقای فرج علیپور هستند.
   یه نکته دیگه که خودتون اشاره کردید…..
   فکر نکنید که خرم آباد شهر ۲۰ ساله پیشه……..
   به نظرم حرف خوبی زدید
   چرا باید خرم آباد شهر ۲۰ سال پیش نباشه؟؟؟
   مگه سهم شهرها از بودجه نسبتا برابر نیست؟؟؟؟
   چرا باید سرعت رشد خرم آباد بیشتر باشه
   با بروجرد که هیچ وقت قابل قیاس نبوده و نیستید
   اما مگه اهالی دورود آدم نیستن؟؟؟؟ چرا نباید یه بیمارستان مجهز داشته باشن؟؟؟؟
   یه جمله از نوشتار شما واقعا زیباست:
   “در داخل شهر خرم آباد هفت سراب بزرگ وجود دارد و شهر بر فراز کوهپایه ها ساخته شده وسط شهر رودخانه داریم و اطرافمان کوههای زیبا”
   خخخخخخخخ
   من جای شما بودم ادامه نمیدادم
   چیزی واسه گفتن نداری
   حتما دفه بعد میخوای بگی ما گرگ های زیبایی در شهرمون داریم یا کلاغ هامون خیلی صداشون زیباست یا قبائل سرخ پوست داریم

   • حمیدت
    پاسخ دادن

    در تقسیم بودجه فاکتورهای مهمی از قبیل جمعیت و وسعت مناطق زیر مجموع … شهرها و روستاهای تحت پوشش رو در نظر میگیرن .این عدالت نیست که بودجه مساوی تقسیم شود و در واقع عین عدالت اینست که فاکتورهای فوق الذکر مد نظر قرار گرفته شود….من از طبیعت اینجا گفتم ولی عزیزم .نمیخواستم از سرمایه گذاریهای بزرگ بخش خصوصی بگم که پیش خودت فکر کنی دارم فخر میفروشم برو تحقیق کن هزینه ساخت برجهای دوقلو خرم آباد و مجتمع بزرگ صنعتی ،کشاورزی و تفریحی« کشت و صنعت »چقدر است برو در مورد پارک شاپوری و آبشار طلای ،پارک کاسیت به مساحت مجموع صد هکتار هکتار تحقیق کن . تا بحال نام بام لرستان بگوشت رسیده؟…پیش خودت فکر کردی که چرا اینقدر گردشگر داریم .چونکه برای یه گردشگر در مرحله اول امنیت مهم است و امنیت در پس فرهنگ خوب شکل میگیره،بخاطر همینه که گردشگران با خیال راحت در پارکها و کنار خیابان چادر میزنن و مشغول تفرج میشوند. همگان البته بجز شما به مهمانوازی مردم این شهر معترفن…در ضمن بصورت گزینشی جملات رو انتخاب نکن چونکه در کامنت قبلی بخوبی توضیح دادم.ما بخیل پیشرفت دیگران نیستیم ولی بخوبی میدانیم زیاده خواهی و زیاده طلبی چیست،……در آخر اگر بخواهیم این بحث روهمینجور تا ابد ادامه بدیم فقط موجبات خنده هموطنان رو در سایر استانها ی کشور را ایجاد کرده ایم و این بحث ها اگر موجب رفع اختلافات و کینه ها نشود نه تنها مفید نیست بلکه بسیار مخربه،…میدانم شما هم مثل من دوست دارید شهرتان آباد و زیبا شود(.البته بروجرد شهر بسیار زیبایه و یه سر،گردن از شهرهای اطرافش بلندتره، )ولی راهش این نیست که همدیگر رو خراب کنیم ۰

 41. کوهدشتی
  پاسخ دادن

  سلام آقا رضا شما بطور ختم بروجردی نیستی چون فرهنگ تاریخ وتمدن واز همه مهمتر مردمان بروجرد این ادبیات ندارند شما با اجازه مدیر محترم سایت از کشور جیبوتی آمدی ایران وتوهین به خودت کردی اگه میشد اگه داشتیم شما هم فرماندار میشدی پس بیشتر از این نداشتی

  • رضا
   پاسخ دادن

   علیکم السلام
   دوست عزیز جمله ” از کشور جیبوتی آمدی ایران ” غلطه، در زبان فارسی فعل آخر جمله میاد.
   البته همین که منظورتو رسوندی باز جای شکر داره

 42. مجتبی
  پاسخ دادن

  سلام اگه اینطور که اقای عزیز شما استاندار را بزرگ خطاب میکنید به این بزرگوار لطف بفرمائید چرا اگه بزرگ ماست فکری به حال حقوق کارگران بیچاره شهرداری بروجرد نمیکند که پنج ماهه حقوق دریافت نکرده اند و حتی پول دکتر بچه‌های خود را ندارند

 43. ناشناس
  پاسخ دادن

  سلام اگه استان لرستان بزرگ داشت وضعیتش اینجوری نبود از همه لحاظ برید تو آمار کل کشور رو نیگاه کنین از نظر بیکاری رتبه اول کشور از نظر فرهنگ رتبه یکی به آخر مونده از نظر صنعت که دیگه افتضاحه این چند تا کارخونه نصف ونیمه هم که داره تعطیل میشه پس لرستان بزرگی نداره که این وضعیتشه کسی دم از بزرگی میزنه که کار بزرگ کرده باشه

ارسال دیدگاه

*