وزیر راه و شهرسازی فردا راهی بروجرد میﺷﻮﺩ

ﺷﻬﺮ اﻳﻤﺎ – ﺳﺮﻭﻳﺲ ﺧﺒﺮ: نماینده بروجرد در گفتگو با خبرنگار شهرایما اعلام کرد که سفر ﻋﺒﺎﺱ آخوندی به لرستان قطعی شده و وزیر راه در چارچوب سفرهای استانی به بروجرد سفر می کند.

✔️ گودرزی گفت : به معاون وزیر اعلام کردیم که در سفرهای مشابه، مقصد وزرا بیشتر مرکز استان بوده است و اگر وزیر راه و شهرسازی هم قصد سفر به بروجرد را ندارد ، پس حضور ما هم ضرورتی نخواهد داشت که البته پس از پیگیری مشخص شد که در برنامه ایشان بازدید از بیمارستان آیت الله بروجردی هم گنجانده شده است.

✔️ عباس گودرزی تصریح کرد: به وزیر محترم و معاون ایشان اعلام کرده ایم وضعیت نامطلوب بهداشت و درمان بروجرد در حالت اضطرار است و تکمیل بیمارستان آیت الله بروجردی در سال ٩۵ باید در اولویت وزارت راه قرار گیرد تا پس از آن توسط وزارت بهداشت تجهیز و به بهره برداری برسد.

✔️ نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی، راه آهن را برای بروجرد یک ضرورت دانست و خاطر نشان کرد: شأن بروجرد اجل آن است که راه آهن نداشته باشد و بنده گفته ام و در این سفر نیز تاکید خواهم کرد که وزارت راه و شهرسازی این مطالبه مردم بروجرد را باید در دستور کار واقعی و قطعی خود قرار دهد چرا که حق مردم بروجرد است که از فرصت راه آهن بهره مند باشند.

✔️ گودرزی به ۴ خطه شدن محور بروجرد – توره هم اشاره کرد و افزود : پیرو قول استاندار در سفر ایشان به بروجرد قرار بود این پروژه پنجم مردادماه به بهره برداری برسد، اما مدیرکل اعلام کردند با توجه به اهمیت کیفیت بخشی به مسیر، انشاءالله در هفته دولت تکمیل خواهد شد.

دیدگاه های وب سایت

 1. کلهری
  پاسخ دادن

  بروجرد باید از استان لرستان جدا بشه و به استان مرکزی متصل بشه استان لرستان نه فرهنگش به بروجرد می خوره و نه اهل سازش و صلح با بروجرد هست

  به جای رویا بافی و خیالات استان شدن باید یروجرد را نجات بدهیم

  استان مرکزی رکورد بیشترین اشتغالزایی در ایران و صنعتی ترین استان ایران را دارد

  باید با اتحاد و متحد کردن مردم بروجرد یکبار برای همیشه از لرستان جدا بشیم

  این را به خاطر داشته باشید خرم اباد نه بودجه عمرانی به بروجرد خواهد داد و نه چشم پیشرفت شهر بروجرد را دارد انها تمام تلاش خود را برای نابودی بروجرد در چند سال گذشته به کار گرفته اند

  تمام جوانان تحصیلکرده بروجرد یا بیکارند و یا به شهر های دیگر مهاجرت کرده اند ادارات بروجرد از اموزش و پرورش تا نیروی انتظامی گرفته تا سایر ادارت دیگر همه پر از جوانان جویای کار خرم اباد و کوهدشت و غیره شده اند و جوانان بروجرد به راههای شرارت و دزدی کشیده می شوند

  لطفا به فکر نجات شهرمان باشیم

  بیایید یکبار برای همیشه بروجرد را از لرستان جدا کنیم اگر همه دست به دست هم بدهیم می توانیم بروجرد را نجات دهیم

  قبل از اینکه خیلی دیر شود و بروجرد را با ان فرهنگ گرانبهایش نابود کنند ان را نجات دهیم و انرا اباد کنیم

 2. بیرانوند
  پاسخ دادن

  فردا هم بودجه این کارها و پروژه ها را هم میدن به خرم اباد

  یک ریال خرم اباد به بروجرد نمیده مطمئن باشید

ارسال دیدگاه

*