وزرا پیش از سفر به لرستان جلسه‌ای با نمایندگان استان داشته باشند

ﺷﻬﺮ اﻳﻤﺎ – ﺳﺮﻭﻳﺲ ﺧﺒﺮ :  رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی مصوبات نشست امروز مجمع را تشریح کرد.

علاءالدین بروجردی در خصوص نشست امروز مجمع نمایندگان استان لرستان، گفت: نمایندگان استان نشستی برگزار کردند و در پی این نشست مصوباتی به تایید نمایندگان رسید.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس مقرر شد که محمدخدابخشی و محمدرضا ملکشاهی‌راد عضو کارگروه برنامه ریزی استان شوند، در شورای حل اختلاف الهیار ملکشاهی و عباس گودرزی عضو شدند و علی رستمیان در کارگروه اشتغال قرار گرفت، همچنین محمد بیرانوندی در شورای فرهنگی عضو شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در مصوبه بعدی مجمع نمایندگان استان لرستان آمده است که جلسه مشترک شورای اداری استان با حضور اعضای مجمع نمایندگان در شهرستان دلفان برگزار شود و همچنین مقرر شد که جلسه مشترک شورای شهرستان و روستا در هفته تعطیلی مجلس با حضور نمایندگان استان انجام شود.

بروجردی تاکید کرد: روز یکشنبه هفته آینده، مجمع نمایندگان استان لرستان با مسئولان حوزه آب استان از جمله سیفی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان، کرموندی مدیر سازمان آب و فاضلاب، کاکاوند مدیر عامل آبفای روستایی نشستی داشته باشند.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شوری اسلامی افزود: همچنین در آخرین مصوبه مجمع نمایندگان تاکید شد که وزرا پیش از سفر به استان لرستان جلسه‌ای با نمایندگان استان داشته باشند.

دیدگاه های وب سایت

ارسال دیدگاه

*