پای رفتن یکی از مدیران ادارات ایستاده ام !

ﺷﻬﺮ اﻳﻤﺎ – ﮔﺮﻭﻩ ﺳﻴﺎﺳﺖ : ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ خستگی ناپذیر بروجرد در روزهای تعطیلی مجلس هم دست از تلاش برنداشته و پی گیر حل مسایل و مشکلات مردم بروجرد است.

🚩گودرزی در ادامه دیدارهای مردمی اش این بار در شب عید قربان به دیدار اهالی اشترینان رفت و به سؤالات مردم این بخش پاسخ داد.

🚩جلسه ای که بدون حاشیه نبود و برخی سوالات تکراری البته پاسخ های جدیدی داشت که در ادامه آن را می خوانید.

❓سوال : چرا شما با آقای بروجردی تعامل نمی کنید؟

✔️ من قبلا هم گفته ام که بر سر حقوق مردم با هر کسی تعامل خواهم داشت، اما من از شما می پرسم بحث حضور قرارگاه خاتم که فقط پل های غیرهمسطحش به بروجرد رسید و یا انتخاب فرماندار و … مگر پیگیری حق مردم نبود؟ پس چرا در این موارد حتی یک نفر هم صدای مرا تقویت نکرد؟!

❓سوال : مردم اشترینان از نظر آب در مضیقه هستند و متولی غیربومی آن هم کشاورزان را جریمه کرده و متاسفانه عزل هم نمی شود! چرا شما کاری نمی کنید؟

✔️گودرزی پس از ارتباط تلفنی با  مسئول مربوطه گفت : صحبت ایشان در مورد حفر غیر مجاز چاه و جرایم بازدارنده کاملا منطقی است و ما بدون دلیل نمی توانیم با مدیری برخورد کنیم. مدیری که از قبل انتخاب شده کیفیت کارش مهم است اما اولویت ما همیشه مدیر بومی است .البته مدیر نباید به خاطر وابستگی های سیاسی، حاشیه امنیت داشته باشد. این را هم بگویم که ما در بروجرد مدیر خاطی هم داریم و من پای رفتن یکی از آن ها ایستاده ام، حتی معاون وزیر هم گفت اجازه دهید تا دریک جلسه مشترک مشکل حل شود اما از نظر من مدیری که از بیت المال و تمام ظرفیت اداره اش برای انتخابات استفاده کند لیاقت مدیریت ندارد و باید برود.

❓سوال : چرا با وجود قدمت طولانی اشترینان این بخش در تقسیمات کشوری ارتقایی ندارد؟

✔️ مشکل باید اساسی حل شود! مگر در حال حاضر بروجرد فرمانداری ویژه نیست پس چرا اتفاق خوبی برای این شهرستان نمی افتد؟ ما باید به دنبال احقاق حق تمام شهرستان باشیم،  اگر فرمانداری ویژه مستقل و به معنای واقعی محقق شود آنوقت در تقسیم بودجه و مسایل مرتبط هم،  حق اشترینان پایمال نخواهد شد.

❓سوال : چرا برای اشترینان که از ابتدایی ترین امکانات درمانی هم محروم است کاری نمی شود؟

✔️همه ما می دانیم که سالیان درازی است که برای بهداشت و درمان بروجرد و اشترینان کار خاصی نشده و با علم به این موضوع ، بیشترین تمرکز من در این مدت کوتاه نمایندگی بر روی همین مشکلات بوده است  از سفر استاندار و وزیر راه و شهرسازی گرفته تا جلسات متعدد با وزیربهداشت  و معاونانش که البته امیدواری فراوانی را ایجاد کرده است.

💥 گزیده سخنان دیگر گودرزی:

🚩مردم باید مطالبه گر باشند و از نماینده در مورد مشکلاتشان سوال کنند.

🚩دلم از کاری که در زاگرس خودرو در حال انجام است، روشن نیست و به همین دلیل بنده برای کار در این شرکت به کسی نامه نمی دهم. ( با خنده می گوید : من امیدوارم برای اینکه روی عباس گودرزی را هم کم کرده باشند این کارخانه را احیا کنند تا چند نفر سر کار بروند)

🚩آنچه که جامعه ما را بیچاره کرده ، دخالت بی جای والیان مجازی  و معاملات کثیف برخی از مدیران است، اما تردید نکنید که بنده هرگز وارد این بازی های کثیف نخواهم شد

دیدگاه های وب سایت

 1. حجت الله گودرزی روزبهانی
  پاسخ دادن

  با سلام و ادب احترام
  میدونم که این مطلبی که دارم میفرستم از دید شما ترتیب اثری داده نمیشه ولی حق و انصاف چرا شما فقط فقط روی نقاط قوت یکسری از افراد زوم کرده اید و نقاط ضعف اونا رو بررسی نمیکنید ؟ چرا به بحث راه آهن و فرودگاه و اون همایشی که سال گذشته برای بحث گردشگری با اون سروصدا در بروجرد برگزار شد و هیچ خروجی نداشت را پیگیری نمیکنید؟
  البته این موضوع برای همه ثابت شده که سایت شهر ایما مربوط به چه کسانی است و کیا ساپورتش میکنند؟
  و ما نیز خوشحال میشیم که جوابی برای این سوالات ما داشته باشید جناب واهبی و کرمی عزیز

ارسال دیدگاه

*