اعتبارات عمرانی اداره ورزش رشد ۱۳۰ درصدی داشته است

رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت : با توجه به رسالت وزارت ورزش و جوانان در خصوص توسعه فضاهای ورزشی  امسال با رایزنی های صورت گرفته و مساعدت مدیرکل محترم ورزش استان توانستیم اعتباری بالغ بر ۲/۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی جهت احداث و تکمیل پروژه های عمرانی بروجرد مصوب کنیم .

ترابی این پروژه ها را تکمیل هتل ورزش، چمن مصنوعی استاندارد، تکمیل استخر شنای دانش آموزی، تکمیل ورزشگاه شهید علی بیات ، تعمیرات کلیه اماکن ورزشی و از همه مهمتر احداث سالن چند منظوره در منطقه ۹۹ ساله برشمرد و افزود : از محل اعتبارات ملی هم مبالغ خوبی جهت تکمیل ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری و سالن ورزش های رزمی واقع در مجموعه ورزشی ولایت مصوب گردیده است.

در خصوص پروژه های آماده افتتاح نیز ترابی به سالن باستانی شهید علی ولیپوری گودرزی واقع در مجموعه ولایت و سالن ملی بوکس زنده یاد درویش نورایی واقع در شهرک اندیشه اشاره و عنوان کرد این مجموعه های ورزشی آماده افتتاح می باشند.

محمود ترابی خاطرنشان کرد : با توجه به ورود خیرین ورزشی جهت کمک و مساعدت به ورزش این شهرستان توانستیم با رایزنی های صورت گرفته از طریق امام جمعه محترم و دکتر بروجردی نسبت به احداث خانه کشتی توسط خیر ورزشی آقای رشید فتحی و پیست موتورسواری توسط خیرین ورزشی اقدام نماییم که پروژه های مذکور تقریبا ظرف چند ماه آینده آماده بهره برداری می باشند.

رییس جوان اداره ورزش بروجرد تصریح کرد : با مشارکت بخش خصوصی توانستیم سالن نفت واقع در پارک بانوان را به عنوان پایگاه قهرمانی معرفی و با سرمایه گذاری تقریبی ۴۰۰ میلیون تومان تجهیز کنیم.

در پایان محمود ترابی با تشکر از کسانی که او را حمایت کرده اند گفت : در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل می بایست طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در عمل برای این مردم کار کرد نه با هیاهو و حرف و تفرقه انگیزی، چون که این گونه رفتارها باعث نارضایتی مردم می گردد.

ارسال دیدگاه

*