کنسرت در بروجرد به شرطها و شروطها!

شهر ایما – گروه جامعه : مدت‌هاست مسئله عدم صدور مجوز کنسرت در بروجرد به دغدغه اصلی فرهنگی این شهرستان تبدیل‌شده تا جوانان در هر همایش و فرصتی دغدغه خود را با حضور مسئولان مطرح کنند و از آن‌ها بخواهند به این امر مهم توجه بیشتری داشته باشند.

تکلیف با فرماندار قبلی معلوم بود چرا که اعلام کرد تا زمانی که در بروجرد مسئولیت دارد اجازه برگزاری هرگونه کنسرتی را نمی‌دهد اما علی کورانی فر اصلاح طلب، نه موافق است و نه مخالف!

ظهر امروز فرماندار بروجرد در نشست خبری با اصحاب رسانه به سؤالات بی‌شمار خبرنگاران پاسخ داد اما در پاسخ به سؤال صریح خبرنگار “شهرایما” در خصوص دغدغه و انتظار جوانان مبنی بر اجرای کنسرت پاسخی شفاف و واضح نداد و تلویحاً از کنسرت های فسقلی یا به قول اداره ارشاد اجراهای موسیقی دفاع کرد و توضیح بیشتری نداد که چرا تا به‌ حال مجوز اجرای کنسرت خوانندگان مطرح کشور در این شهرستان صادر نشده است.

کورانی فر توپ را همچون رونالدینیو به زمین ارشاد انداخت و گفت برای برگزاری هرگونه کنسرتی باید مراحل قانونی اخذ مجوز طی شود و در صورت دریافت مجوزهای قانونی از سوی متولیان برگزارکننده، اجرای کنسرت بلامانع است… البته اگر صادر شود.

مطمئناً منظور و هدف جوانان از کنسرت، برگزاری چند همایش تار و تنبک در سالن ارشاد اسلامی نیست و آن‌ها انتظار دارند که مسئولان تکلیف این موضوع و دلیل خود برای اعلام مخالفتشان را به‌صورت واضح بیان کنند تا جوانان مشتاق به این هنر به‌جای شرکت در کنسرت‌ شهرهای هم‌جوار نظیر خرم‌آباد و اراک شاهد برگزاری این رویداد هنری در شهر خود بوده و میزبان هنرمندان در بروجرد باشند.

به هر حال کاملا مشخص است که کورانی فر از ته دل مخالف برگزاری کنسرت نیست اما علاقه ای هم به اعلام صریح آن ندارد. شاید می خواهد این مهلت تا انتخابات بدون ایجاد دردسری از جانب او پشت سر گذاشته شود!

 

ارسال دیدگاه

*