۷۰ درصد سهمیه اشتغال بروجرد محقق شد

شهر ایما – گروه جامعه: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: تاکنون نزدیک به ۷۰ درصد سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد محقق شده است. عبدالعلی گیوه کی با اشاره به میزان تعهدات اشتغال دستگاه‌های مختلف شهرستان بروجرد طی امسال اظهار داشت: میزان تعهد اشتغال امسال دستگاهی اجرایی شهرستان بروجرد ۳۴۰۲ نفر است که در حال حاضر نزدیک به ۷۰ درصد از این تعهد اشتغال جذب و در سامانه رصد ثبت‌نام‌شده است.

وی با اشاره به گذشت ۱۰ ماه از سال و عدم تحقق سهمیه اشتغال برخی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان افزود: همه  دستگاه‌های اجرایی باید تا فرصت باقی‌مانده تا پایان سال نسبت به ثبت میزان تحقق سهمیه اشتغال خود در سامانه رصد اقدام کنند و امیدواریم به‌این‌ترتیب تا انتهای امسال میزان سهمیه اشتغال این شهرستان محقق شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: برآوردهای ابتدای سال در تخصیص میزان اشتغال‌زایی دستگاه‌های مختلف بر اساس پیش‌فرض‌های دستگاه‌های اجرایی است اما برخی دستگاه‌ها همچنان قدم نخست را برای تحقق سهمیه اشتغال‌زایی خود برنداشته‌اند که در این زمینه آموزش‌وپرورش شهرستان بروجرد با سهمیه اشتغال ۲۹۷ نفر تنها سه نفر را در سامانه رصد ثبت‌نام کرده است.

به گفته وی سال گذشته شهرستان بروجرد با تحقق ۱۰۶٫۷ درصدی سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی خود پس از الشتر با تحقق سهمیه اشتغال‌زایی ۱۰۷ درصدی جایگاه دوم استان لرستان را به خود اختصاص داد.

ارسال دیدگاه

*